Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033489/0027

Andachtsbild, Alpenländisch, 18. Jhdt.

Andachtsbild, Alpenländisch, 18. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

"Madonna mit Kind vor Landschaftsausschnitt" Öl auf Leinwand, restauriert, doubliert, ca. 88 x 62 cm Ruf 400

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

03.12.2015 - 16:24

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 03.12.2015 - 16:24
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 25.11. - 03.12.2015