Čís. položky 496 V

Luka Anticevic *

Luka Anticevic * - Umění, starožitnosti, šperky

(Klagenfurt 1946 geb.) "Ohne Titel", signiert Anticevic, Mischtechnik auf Leinen, 90 x 130 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

09.12.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Luka Anticevic *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 09.12.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 30.11. - 09.12.2015