Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 252

Rudi Benetik *

(Jaunstein/Podjuna 1960 geb.) "Schneeflocken", signiert Benetik, datiert 1998, Collage/Pappelsperrholz, 16 x 12 x 4 cm

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

09.12.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:

Rudi Benetik *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 09.12.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 30.11. - 09.12.2015