Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 192

Karl Bartasek *

(Warnsdorf 1922) "Bodental", signiert Bartasek, Aquarell auf Papier, betitelt Bergdorf - Bodental, Ausschnitt 53 x 73 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

09.12.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Karl Bartasek *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 09.12.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 30.11. - 09.12.2015