Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191

Anton Mahringer *

(Neuhausen, Württemberg 1902- 1974 Villach) "Landschaft", signiert Anton Mahringer, datiert 19(?)3, Graphit auf Papier, Ausschnitt 42 x 49,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

09.12.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Anton Mahringer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 09.12.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 30.11. - 09.12.2015