Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 61

Friedrich Albin Koko-Mikoletzky *

(Pilsen 1889-1981 Wien) "Winterlandschaft", signiert F. Koko-Mikoletzky Wien, Öl auf Leinwand, 60,5 x 77 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

09.12.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 09.12.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 30.11. - 09.12.2015