Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-019235/0112

Papagei

Papagei - Kunst, Antiquitäten und Möbel Online

Porzellan, färbig staffiert Potschappel Dresden, 20. Jh. Höhe 46,5 cm

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

25.11.2015 - 15:31

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Papagei

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel Online
Datum: 25.11.2015 - 15:31
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 14.11. - 25.11.2015