Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-019428/0001

Reinhard Brandner*

Reinhard Brandner* - Umění a starožitnosti

(Klagenfurt 1938 geb.) "Schöpfung I, Manugraphie in Farbe signiert R. Brandner, monogrammiert rB 191, betitelt und nummeriert 30/99 45,5 x 66,3 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

25.11.2015 - 15:56

Vyvolávací cena:

Reinhard Brandner*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 25.11.2015 - 15:56
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 14.11. - 25.11.2015