Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-019428/0004

Ernst Balluf *

Ernst Balluf * - Kunst, Antiquitäten und Möbel Online

(Linz 1921-2008) Teichufer, Lithographie in Farbe signiert E. Balluf, mit E. A. bezeichnet 31 x 38 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

25.11.2015 - 16:33

Vyvolávací cena:

Ernst Balluf *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel Online
Datum: 25.11.2015 - 16:33
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 14.11. - 25.11.2015