Fassonhalskette
Gold 585, Länge ca. 65 cm, 14,3 gøG14
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
09.12.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Fassonhalskette
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.12.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.12. - 09.12.2015 |
Položky z jiných aukcí
- .gestempelt/*/** - Partie Rumänien ab ca. 1862,
- Briefstück - Österr. Nr. 4HI mit Langstpl. NECHANITZ Müller 100 P.,
- Brillant Saphir Collier
- Krug aus Silber mit gedrehtem Henkel, Padua, nach 1968