Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Josef Maria Svoboda *

(Wien 1918-2003) "Flusslandschaft mit Burgansicht", links unten signiert Svoboda, Öl auf Leinwand, ca. 39 x 56 cm, gerahmt (CW) Ruf 400

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

09.12.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Josef Maria Svoboda *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 09.12.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.12. - 09.12.2015