Kurt Moldovan *
(Wien 1918-1977) "Alice im Wunderland (Studie)", links unten signiert und datiert Moldovan (19)64, Tuschzeichnung auf Papier, ca. 33 x 49 cm, verglast, gerahmt (CW) Ruf 800
Expert: Christian Wiesinger
09.12.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Kurt Moldovan *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.12.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.12. - 09.12.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
Položky z jiných aukcí
- 2013 Masseto, Tenuta dell’Ornellaia, Toskana, 98 Falstaff-Punkte
- Waltham, Massachusetts, A. W. W. Co.
- Arnold Clementschitsch *
- Märklin Metall 1980, Junkers 52/3,