Anton Lutz *
(Prambachkirchen 1894-1992 Linz) "Weiblicher Akt", links unten monogrammiert und datiert A. L. 11.(19)78, Tusch/Federzeichnung auf Karton, ca. 40 x 25 cm, etwas fleckig (CW) Ruf 400
Expert: Christian Wiesinger
09.12.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Anton Lutz *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.12.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.12. - 09.12.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 6.000,- do EUR 8.000,- -
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 800,- -
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 1.000,-