Rudolf Stoitzner
(Wien 1873-1933) "Jagdstillleben", links unten signiert R. Stoitzner, Öl auf Leinwand, ca. 72 x 41 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt (CW) Ruf 360
Expert: Christian Wiesinger
09.12.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Rudolf Stoitzner
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 09.12.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.12. - 09.12.2015 |