Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Georg Fischhof

Georg Fischhof - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1859-1920) "Rotwild in Waldlandschaft", links unten signiert und datiert G. Fischhof (1)912, Öl auf Leinwand, ca. 69 x 55 cm, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt (CW) Ruf 1.200

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

09.12.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Georg Fischhof

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 09.12.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 02.12. - 09.12.2015