Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7

Maler Mitte 19. Jahrhundert

Maler Mitte 19. Jahrhundert - Umění, starožitnosti, šperky

"Landschaft mit Burg", Öl auf Leinwand, ca. 57 x 78 cm, dubliert, restauriert, gerahmt, etwas beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

03.12.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Maler Mitte 19. Jahrhundert

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 03.12.2015 - 15:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 19.11. - 02.12.2015