Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 78

Alexander von Bensa

Alexander von Bensa - Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts

(Vienna 1820-1902) A Valuable Cargo, monogrammed AB, oil on panel, 36.5 x 58 cm, framed, (Rei)

Provenance: Galerie Otto Vienna, 1993.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

07.12.2015 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,-

Alexander von Bensa

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Ölgemälde und Aquarelle des 19. Jahrhunderts
Datum: 07.12.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.12. - 07.12.2015