Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7010

Mozart am Pult,

Mozart am Pult, - Starožitnosti

Wiener Porzellanmanufaktur Augarten, Porzellan, farbig staffiert, Höhe 24,5 cm, unterglasurblaue Marke

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

17.11.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Mozart am Pult,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 17.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.11. - 17.11.2015