Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7009

Wiener Aufsatzschale,

Wiener Aufsatzschale, - Starožitnosti

V. C. Dub, Silber, oval fassoniert, plastischer Blumendekor, Buckeldekor, Länge 19 cm, Höhe 8 cm, Gewicht 259 g, Meisterzeichen, Wiener Tukankopfpunze ab 1922, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

17.11.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Wiener Aufsatzschale,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 17.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.11. - 17.11.2015