Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 140-035789/0002

Paar Armsessel,

Paar Armsessel, - Nábytek, koberce

Frankreich Epoche Direktoire um 1800, tw. geschnitzte und gedrechselte Buchenholzgestelle mit ergänzten Tapezierungen, Altersspuren, schöne Patina. (PZ)

Bitte beachten Sie:

Expert: Ulrich Prinz Ulrich Prinz
+43-664-1843716

ulrich.prinz@dorotheum.at

20.11.2015 - 15:59

Vyvolávací cena:
EUR 950,-

Paar Armsessel,

Bitte beachten Sie:

+43-664-1843716

ulrich.prinz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 16.00

Aukce: Nábytek, koberce
Datum: 20.11.2015 - 15:59
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum