Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 175

Joan Miro *

Joan Miro * - Umění a starožitnosti, Klenoty

(Montroig 1893-1983 Palma di Mallorca, Studium an der Acad. Galli, tätig in Paris) "Maravillas de Variaciones", Planche 20, in der Platte signiert, Lithographie in Farbe nach Miro, Bildausschnitt 48 x 34 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

03.12.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Joan Miro *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti, Klenoty
Datum: 03.12.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 16.11. - 01.12.2015