Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 106

Carl Rotky *

Carl Rotky * - Grazer Kunst und Antiquitäten Auktion

(Graz 1891-1977 Grottenhof/ Leibnitz, Besuch der Malerschule v. C. Damianos) "Seggauberg", handsigniert Rotky, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 31,5 x 46,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

03.12.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Vyvolávací cena:

Carl Rotky *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Grazer Kunst und Antiquitäten Auktion
Datum: 03.12.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 16.11. - 01.12.2015