Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 105

Rudolf Szyszkowitz *

Rudolf Szyszkowitz * - Grazer Kunst und Antiquitäten Auktion

(St. Martin/Villach 1905-1976 Graz, Studium Wiener Akademie und Landeskunstschule Graz) Landschaft, monogrammiert SZ, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 26 x 40 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

03.12.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 475,-
Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Rudolf Szyszkowitz *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Grazer Kunst und Antiquitäten Auktion
Datum: 03.12.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 16.11. - 01.12.2015