Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 8

Nic (Nikolaus) Wenky *

Nic (Nikolaus) Wenky * - Umění a starožitnosti, Klenoty

(Fünfkirchen 1893-1946 Graz) Stillleben mit Margeriten und Mohnblumen, handsigniert Nic Wenky, Öl auf Faserplatte, Bildausschnitt 64 x 67 cm, bronzefarbiger Profilholzrahmen, Altersspuren, Rahmen stark abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

03.12.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Nic (Nikolaus) Wenky *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti, Klenoty
Datum: 03.12.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 16.11. - 01.12.2015