Emerich Bacher *
(Krems-Mautern 1898 geb.) "Pfingstrosen in Vase", rechts unten signiert Emerich Bacher, Öl auf Leinwand, ca. 51 x 64 cm, Keilrahmen
Expert: Christian Wiesinger
25.11.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Emerich Bacher *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2015 |