Stůl ve stylu art deco
dřevo, dýhované, stůl čtvercového tvaru stojí na čtyřech mohutných nožkách, lub stolu zdoben svislými profily, vrchní deska prosklená, otvírací, střední Evropa, 2. třetina 20. století, lehce otřeno
28.11.2015 - 14:00
CZK 35.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Stůl ve stylu art deco
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |