Stůl v barokním stylu
dřevo, dýhované, hnědě mořené, čtyři soustružené nohy spojené trnoží, obdélná profilovaná deska se sklopnými bočnicemi, zdobeno intarzií a mosaznými aplikami, Francie, konec 19. století, 73 x 76 (112 ) x 56 cm, lehce poškozené dýhy (Zí)
28.11.2015 - 14:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Stůl v barokním stylu
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |