Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 458

Galantní pár

Galantní pár - Umění a starožitnosti

porcelán, pestře malovaný, kruhová základna s motivem skalky, na které sedí dívka s tamburínou a rohem hojnosti, vedle ní se opírá o kmen kavalír, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou s hvězdičkou, období Marcollini, konec 18. století, výška 20 cm, lehce restaurováno - lístky, ruka dívky a kavalíra, lehce poškozená malba (Zí)

28.11.2015 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 45.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 34.000,-

Galantní pár

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.11. - 28.11.2015