Diana - zlatá brož
zlato, oválná kamej s poprsím bohyně Diany řezaná v mořském korálu, ve zlaté montáži, jehla s pojistkou, 585/1000, v. 17,50 g, 50 x 27 mm, první čtvrtina 20. století, čsl. punc 1921 - 92 (Ši)
28.11.2015 - 14:00
CZK 35.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Diana - zlatá brož
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |