Čís. položky 407

Diana - zlatá brož

zlato, oválná kamej s poprsím bohyně Diany řezaná v mořském korálu, ve zlaté montáži, jehla s pojistkou, 585/1000, v. 17,50 g, 50 x 27 mm, první čtvrtina 20. století, čsl. punc 1921 - 92 (Ši)

28.11.2015 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 35.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-

Diana - zlatá brož

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.11. - 28.11.2015