Špála Václav (Žlunice 1885 - 1946 Praha)
Krajina, signováno a datováno vlevo dole V. Špála 06, akvarel/papír, 21,5 x29 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |