Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 309

Stretti - Zamponi Jaromír (Plasy 1882 - 1959 Praha)

Stretti - Zamponi Jaromír  (Plasy 1882 - 1959 Praha) - Umění a starožitnosti

Předvánoční trh na Malostranském náměstí, signováno vpravo dole J. Stretti - Zamponi, vlevo dole popsáno imp., barevný lept/papír, 31,5 x 37,5 cm, poškozeno, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)

28.11.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 11.000,-
Odhadní cena:
CZK 4.500,-
Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.11. - 28.11.2015