Nowak Vilém (Mníšek pod Brdy 1886 - 1977 Praha)
Na třešních, signováno vpravo dole V. Nowak a monogramováno W. N., akvarel/papír, 39 x 25 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |