Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 268

Bahr Johann (1859 - ?)

Bahr Johann (1859 - ?) - Umění a starožitnosti

Audience, signováno a datováno vpravo dole J. Bahr 11, akvarel/papír, 49 x 39 cm, sklo, poškozený rám (Šm)

28.11.2015 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 24.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-

Bahr Johann (1859 - ?)

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.11. - 28.11.2015