Skála František (Písek 1817)
Pohled na Vierwaldsteterské jezero, popsáno na zadní straně F. Skala pinx., olej/plátno, 61 x 75 cm, poškozená malba, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 17.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Skála František (Písek 1817)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |