Kessel Jan van - okruh (1641 - 1680)
Krajina s ruinou, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 30,5 x 38 cm, rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |