Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 204

Středoevropský malíř 2. poloviny 18. století

Středoevropský malíř 2. poloviny 18. století - Umění a starožitnosti

Ideální krajina, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 22 x 29,5 cm, poškozený rám (Šm)

28.11.2015 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 25.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.11. - 28.11.2015