Ruysdael Jacob van - následovník (Haarlem kolem 1628 - 1682 Haarlem)
Krajina s poutníky, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 56 x 46 cm, rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 70.000,-
CZK 100.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 70.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |