Čís. položky 180

Středoevropský malíř 2. poloviny 19. století

Zátiší - protějškové obrazy, nesignováno, olej/plátno, 55 x 68 cm, restaurováno, lehce poškozený rám (Šm)

28.11.2015 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 25.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.11. - 28.11.2015