Vermeersch Ambros (1810 - 1852)
Městský motiv, signováno a datováno vpravo dole J. Vermeersch 1849, olej/papír fixovaný na kartonu, 30,5 x 23,5 cm, lehce poškozená malba, sklo, rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |