Kalvoda Alois (Šlapanice 1875 - 1934 Běhařov)
Za vsí (Motiv od Senečné), signováno vpravo dole Al. Kalvoda, olej/plátno fixované na kartonu, 30 x 30 cm, lehce poškozený rám (Šm)
Vystaveno: Alois Kalvoda - život a dílo, Východočeská galerie v Pardubicích, Pardubice 1198, č. k. 112
28.11.2015 - 14:00
CZK 90.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 65.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |