Čís. položky 143

Kalvoda Alois (Šlapanice 1875 - 1934 Běhařov)

Za vsí (Motiv od Senečné), signováno vpravo dole Al. Kalvoda, olej/plátno fixované na kartonu, 30 x 30 cm, lehce poškozený rám (Šm)

Vystaveno: Alois Kalvoda - život a dílo, Východočeská galerie v Pardubicích, Pardubice 1198, č. k. 112

28.11.2015 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 90.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 65.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.11. - 28.11.2015