Vorlová - Vlčková Zdeňka (Velké Meziříčí 1872 - 1954 Praha)
Růže, nesignováno, olej/plátno, 32 x 37,5 cm, rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |