Čís. položky 101

Kotík Jan (Turnov 1916 - 2002 Berlín)

Malba 4, monogramováno a datováno vlevo dole J. K. 62 VII, na zadní straně štítek z XXXII. bienále v Benátkách, olej/plátno, 130 x 100 cm (Šm)

Vystaveno: XXXII. Biennale Internazionale d´Arte di Venezia, Venezia 1964, č. k. 345

28.11.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 380.000,-
Odhadní cena:
CZK 500.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 300.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.11. - 28.11.2015