Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 87

Hejna Václav (Praha 1914 - 1985 Praha)

Hejna Václav (Praha 1914 - 1985 Praha) - Umění a starožitnosti

Na periferii, signováno vlevo dole V. Hejna, na napínacím rámu razítko Galerie Mánes, olej/plátno, 41 x 60 cm, lehce poškozený rám (Šm)

28.11.2015 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 50.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.11. - 28.11.2015