Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 69

Evropský malíř 1. poloviny 20. století

Evropský malíř 1. poloviny 20. století - Umění a starožitnosti

Odpočívající dívčí akt, signováno vlevo dole nečitelně, olej/plátno, 61,5 x 101,5 cm, lehce poškozená malba, poškozený rám (Šm)

28.11.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 75.000,-
Odhadní cena:
CZK 50.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 36.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.11. - 28.11.2015