Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 44

Dvořák Bohuslav (Praha 1867 - 1951 Levínská Olešnice)

Dvořák Bohuslav (Praha 1867 - 1951 Levínská Olešnice) - Umění a starožitnosti

Krajina se stromy, signováno vpravo dole B. Dvořák, olej/karton, 20 x 28 cm, poškozená malba a rám (Šm)

28.11.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 50.000,-
Odhadní cena:
CZK 15.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.11. - 28.11.2015