Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 35

Cína - Jelínek František (Praha 1882 - 1961 Praha)

Cína - Jelínek František (Praha 1882 - 1961 Praha) - Umění a starožitnosti

Krajina s chalupou, signováno a datováno vpravo dole F. Cína Jelínek 39, olej/plátno, 50 x 70 cm, lehce poškozený rám (Šm)

28.11.2015 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 24.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 28.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.11. - 28.11.2015