Čís. položky 17

Zamazal - Veris Jaroslav (Vsetín 1900 - 1983 Praha)

Krajina s mostkem, signováno vpravo dole JVeris, olej/překližka, 49 x 59,5 cm, sklo, poškozený rám (Šm)

28.11.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 18.000,-
Odhadní cena:
CZK 25.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.11.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.11. - 28.11.2015