Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015329/0013

Peter Huemer *

Peter Huemer * - Umění, starožitnosti, šperky

(Lundenburg, Südmähren 1930 geb.) "Landschaft", Signaturstempel, datiert 79, Farblithografie, Blattgröße 45,5 x 64 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

04.11.2015 - 15:55

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Peter Huemer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 04.11.2015 - 15:55
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 28.10. - 04.11.2015