Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-069050/0000

Utho Christl *

Utho Christl * - Umění, starožitnosti, šperky

(Villach 1919-1955 Wien) "Seelandschaft", signiert Utho Christl, schwer leserlich datiert, Öl auf Karton, 72 x 103 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

04.11.2015 - 15:59

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Utho Christl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 04.11.2015 - 15:59
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 28.10. - 04.11.2015