Werner Taschl *
(Klagenfurt 1940-1993) "Blumenstück", signiert Tatschl, datiert 73, Mischtechnik auf Karton, 61 x 51 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
04.11.2015 - 15:59
- Vyvolávací cena:
Werner Taschl *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.11.2015 - 15:59 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.10. - 04.11.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: